Видавництво «Пóсвіт» та Дрогобицька міська друкарня долучаються до вітань колективу редакції журналу «Наше право» з виходом у світ ювілейного 100-го номера

Kuznetsov-ValeriiГоловний редактор Спеціалізованого видавництва «ЮНЕСКО-СОЦІО» В.Кузнєцов
 Спеціалізоване видавництво «ЮНЕСКО-СОЦІО» щиро вітає своїх читачів, авторів-науковців, членів редради і редколегії, працівників Дрогобицької міської друкарні і Засновників журналу «Наше право» з виходом у світ – 100-го номера журналу.

Колектив редакції журналу «Наше право» сумлінно ставиться до своєї роботи, адже вона дає можливість спілкуватися з цікавими видатними людьми, відчувати, що і його частка праці є в їх успішних захистах, а відповідно і в розвитку української науки.
Головний редактор журналу «Наше право» Кузнєцов Євген Валерійович нагороджений двома медалями і орденом «За трудові досягнення» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Він доклав багато зусиль для створення ефективної роботи та сприятливої атмосфери в колективі. Завдяки професійності та наполегливості членів редколегії та редради, колективу видавництва журнал користується попитом серед науковців і отримав міжнародне визнання. У липні 2015 року журнал «Наше право» був внесений до науково-метричної бази «SCOPUS» 2015. Ми раді, що своєю активною діяльністю несемо у світ добре ім’я нашого журналу. Приємно визнавати, що авторами статей журналу «Наше право» є ті люди, які своєю працею уособлюють нову Україну, працюють на її благо, сприяють процвітанню та визнанню нашої держави на міжнародній арені як повноправного члена європейської сім’ї.
Хочу побажати всім, хто плідно співпрацює із журналом, міцного здоров’я, щастя, достатку, родинного тепла і благополуччя, задоволення від творчої наукової праці.

Нехай Господь Вас благословляє, дає сили і наснаги у Вашій нелегкій роботі.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed